SPONSORZY

Wyprawa do Peru oraz jej wirtualny przekaz nie mogłyby przyjąć obecnej formy bez pomocy kilku firm, które pomogły nam skompletować niezbędny ekwipunek oraz wsparły nas technologicznie w pracach nad serwisem internetowym.


Agencja Interaktywna DynaSoft - Rozwiązania ebusiness, ecommerce, emarketing
Dynamicznie rozwijająca się Agencja Interaktywna, zapewniająca kompleksową obsługę związaną z funkcjonowaniem firmy w internecie. DynaSoft jest dostawcą nowoczesnych rozwiązań w zakresie projektowania stron html, marketingu internetowego oraz hostingu. Projektuje i wdraża serwisy www oparte na autorskiej platformie DynaMap. Dzięki niej użytkownik zachowuje całkowitą kontrolę nad zawartością i prezentacją swojej strony w Internecie.

Agencja Interaktywna DynaSoft: http://www.dynasoft.pl/


Hi Mountain

Jeden z wiodących producentów sprzętu outdorowego w Polsce, oferujący najwyższej jakości produkty dla pasjonatów turystyki górskiej, wspinaczki i całej gamy sportów przestrzennych. HiMountain jest jedynym polskim posiadaczem licencji na produkcję odzieży turystycznej z materiałów GoreTex - najbardziej cenionych przez turystów, alpinistów i podróżników.

Dzięki wsparciu HiMountain korzystamy z produktów:

 • Kurtki GoreTex
 • Bluzy polarowe
 • Plecaki
 • Bielizna termiczna
 • Śpiwory

  Korzystając z okazji chcielibyśmy gorąco podziękować kierownictwu
  i pracownikom sklepu HiMountain znajdującego się przy ulicy Królewskiej 2 w Warszawie za fachową pomoc w doborze wyposażenia.

  Producent sprzętu outdoorowego: http://www.himountain.pl/


  Outhorn

  Producent i importer odzieży oraz sprzętu sportowego. W ofercie posiada kolekcje: turystyczną, letnią oraz zimową, a także sprzęt turystyczny i akcesoria podróżnicze dla wszystkich aktywnie spędzających wolny czas. Outhorn oferuje m.in. materiały i tkaniny: Thermopile, Hydropile oraz OutControl. Dodatkowo posiada licencję amerykańskiego producenta materiałów technicznych Malden Mills (Polartec, Windblock, Bipolar itp.). Dzięki wsparciu firmy Outhorn mamy okazać korzystać z plecaków oraz śpiworów.

  Producent sprzętu outdoorowego: http://www.outhorn.pl/


     

  Stat.pl to przyjazne, pewne i porównywalne statystyki przeznaczone dla małych i średnich witryn internetowych. To doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy chcą w łatwy i czytelny sposób mieć ciągłe dane
  o ruchu na swojej witrynie. Jednocześnie to narzędzie, które pozwala zoptymalizować witrynę pod kątem preferencji jej użytkowników.

  Dzięki uprzejmości firmy stat.pl nasz wyprawowy serwis www.peru2005.pl monitorujemy przy wykorzystaniu nabardziej zaawansowanego pakietu statBiznes.

  Statystyki: http://www.stat.pl/ • WSPARCIE
  EKSPEDYCJI Agencja Interaktywna DynaSoft - Rozwiązania ebusiness, ecommerce, emarketing
  Hi Mountain
  Outhorn
  Amazon Trails Peru  SERWISY
  PARTNERSKIE Warszawa Po Godzinach: Ranking najlepszych knajp i restauracji w Warszawie
  WYPRAWA UCZESTNICY RELACJA GALERIA MAPA NEWSLETTER SPONSORZY LINKI
  System Zarządzania Treścią DynaMap